Hakkımızda

28 yıllık sektör tecrübesi ile, 1991 yılından beri faaliyet gösteren ve köklü bir aile şirketi olan, Garni Kuyumculuk Sanayi Ticaret Limited Şirketi, şimdi de Sare Pırlanta markası ile kaliteli pırlanta takıları sizlere sunuyor.

Kuyumculuk Sektörünün kalbi olan İstanbul Kapalıçarşı'daki Sare Pırlanta, yüksek kalite işçiliğiyle, son teknoloji ürünlerini ulusal ve uluslararası sektörde, sürekli artan satış kapasitesiyle hem Gold-Ist ve RotaForte gibi yurtiçindeki, hem de Dubai, ABD, İtalya, Rusya ve İspanya gibi yurt dışındaki sektörel fuarlarda müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Sare Pırlanta, sektör deneyimi, özgün tasarımları, güvenilirliği, satış sonrası hizmetleri ve iade garantisi ile kendiniz ve sevdikleriniz için özel ve uygun fiyatlı pırlanta mücevherlerin güvenilir tek adresidir.

Sare Pırlanta, üretimden gelen gücü ile pırlantalı mücevherlerde farklı model seçenekleri, pırlanta büyüklükleri ile her bütçeye uygun ürünleri sunuyor.

Pırlanta mücevher koleksiyonlarında tektaş yüzük, tria, pırlanta alyanslar gibi vazgeçilmez klasiklerin yanı sıra pırlanta ile değerli taşların buluştuğu modelleri ile de özel tasarımlar geliştiriyor.